بوسه دختران اندونزیایی بر پرچم جمهوری اسلامی ایران + عکس | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگبوسه دختران اندونزیایی بر پرچم جمهوری اسلامی ایران + عکس

بوسه دختر اندونزیایی بر پرچم ایران + عکس

بوسیدن پرچم ایران توسط دختران اندونزیایی

بوسیدن پرچم ایران توسط بانوی مسلمان اندونزیایی

عکس یادگاری جوانان اندوزیایی با پرچم ایران ماشین روحانی


ابنا : جوانان اندونزیایی با بوسیدن و ابراز احساسات نسبت به پرچم ایران، علاقه خود به جمهوری اسلامی را ابراز کردند.

مسلمانان در نقاط مختلف جهان، به جمهوری اسلامی ایران عشق می ورزند و این کشور و نظام آن را نماینده واقعی اسلام ناب محمدی می دانند.

برخی از جلوه های این علاقه، در سفر مقامات سیاسی ایران به کشورهای گوناگون نمایان می شود.

هنوز خاطره استقبال شگفت انگیز مردم پاکستان از مقام معظم رهبری (در دوران ریاست‌جمهوری ایشان)، به عنوان یک واقعه بزرگ در تاریخ این کشور ماندگار است؛ استقبالی که ابتکار عمل را از نیروهای حفاظتی و امنیتی گرفت و صحنه هایی شبیه ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ و استقبال تاریخی از امام راحل(ره) را پدید آورد.

استقبال شورانگیز مردم کشورهای سنگال، لبنان، مصر و… از روسای جمهور بعدی ایران، نشان از عمق استراتژیک این نظام مقدس در قلوب مستضعفان جهان دارد.

در تازه ترین نمونه از این ابراز عواطف، در جریان سفر اخیر “رییس‌جمهور دکتر روحانی” به جاکارتا، جوانان کشور اندونزی با قرار گرفتن در کنار خودروی هیات ایرانی، به پرچم جمهوری اسلامی ابراز احساسات کردند.

دختران اندونزیایی

تصویر بالا یک بانوی مسلمان اندونزیایی را نشان می دهد که در کنار ماشین رییس جمهور زانو زده، پرچم مقدس ایران را می بوسد.

تصویر زیر نیز دو دختر جوان دیگر را نشان می دهد که با افتخار، پرچم ایران را در دست گرفته و با آن عکس یادگاری می گیرند.

شایان ذکر است که در نظرسنجی اخیر موسسه آمریکایی گالوپ نیز مردم اندونزی میزان علاقه بالایی را به جمهوری اسلامی ایران در بین کشورهای جهان اعلام کرده بودند.

خوشم اومد(۰)حال نکردم(۰)

نوشته بوسه دختران اندونزیایی بر پرچم جمهوری اسلامی ایران + عکس اولین بار در سایت تفریحی نگین جنوب|سرگرمی،عکس،خبر،ویدئو،مد،اس ام اس پدیدار شد.


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.