عضوشورای شهر مشهد؛ کمپین ” من هم مدافع حرمم” به مدافعین حرم روحیه داده است | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگعضوشورای شهر مشهد؛ کمپین ” من هم مدافع حرمم” به مدافعین حرم روحیه داده است

رئیس کمیسیون اقتصادی شورای شهر مشهد گفت: کمپین “من هم مدافع حرمم” موجب افزایش روحیه رزمندگان مدافع حرم شده و تاثیر هجمه های گروه هایی که به ویژه در شبکه های اجتماعی، مخالف دخالت ایران در دفاع از حرمین شریفین هستند را از بین می برد.
علی اصغر نخعی راد در گفتگو با خبرنگار  بسیج رسانه خراسان رضوی اظهار کرد: در گذشته کسی نمیدانست که دفاع از حرمین شریفین در سوریه عراق چه نقشی برای کشور دارد ولی اکنون همه واقفند  که این امر علاوه بر تکلیف دینی از نظر ملی نیز برای کشور بسیار ضروری است.
عضو شورای شهر مشهد با بیان اینکه حرمین شریفین خط قرمز شیعیان است؛  تصریح کرد: اکنون دشمن در خارج از مرزهای ما در حال پیشروی است و دفاع از حرمین علاوه بر تکلیف شرعی تکلیف ملی است.
وی عنوان کرد: همانگونه که خود را مدیون شهدا و خانواده های شهدای جنگ تحمیلی میدانیم اکنون هر ایرانی باید خود را مدیون شهدای مدافع حرم و خانواده هایشان بداند.
نخعی راد با بیان اینکه رزمندگان ما کیلومترها دورتر از وطن برای امنیت کشور می جنگند؛ بیان کرد: اگر فرصتی پیش آید من هم آماده دفاع از حرم اهل بیت هستم.
وی در خصوص کمپین مدافعان حرم بیان کرد: مردم  وجوانان با پیوستن به این کمپین موجب افزایش روحیه  رزمندگان مدافع حرم شده و تاثیر هجمه های گروه هایی که در شبکه مجازی  مخالف دخالت ایران در دفاع از حرمین شریفین هستند را از بین می برد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.