گزارش و نتیجه دستاوردهای سفر دو روزه فعالان گروه 19 آبان به تهران | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگگزارش و نتیجه دستاوردهای سفر دو روزه فعالان گروه ۱۹ آبان به تهران
بسم الله الرحمن الرحیم


گزارش و نتیجه دستاوردهای سفر دو روزه فعالان گروه ۱۹ آبان به تهران در خصوص مسایل و مشکلات مربوط به کارگزاران مخابرات روستایی

با سلام و درود

دوستان کارگزار و همکاران عزیز و گرامی

از آنجایی که ضرورت دیدیم گروهی از فعالان ۱۹ آبان برای پیگیری موضوعات مربوط به کارگزاران مخابرات روستایی در مورخه ۱۳ آذر سفری دو روزه را به تهران داشتیم که نتیجه و دستاورد سفر اجمالا به عرض رسانده خواهد شد :

۱ . مراجعه به مجلس شورای اسلامی در دو نوبت و ارسال نامه هایی ممهمور به إمضاء نمایندگان انجمن های صنفی و نمایندگان کارگزاران به رئیس محترم مجلس ، هیئت رئیسه محترم ، کمیسیون محترم اصل نود و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از جمله : آقایان دکتر خضری ، مهندس قاضی پور دکتر محجوب ، مهندس بیگلری ، حاج آقا آزادیخواه و دیگر نمایندگان محترم خوزستان ، زنجان ، گیلان ، خراسان شمالی و تعدای دیگر از نمایندگان محترم ،  مبنی بر عدم تمکین شرکت مخابرات ایران به مصوبۀ مجلس ( ماده ۸۳ ) و فراقانونی عمل کردن و خود را بالاتر از قانون دانستن .

۲ . دیدار و برگزاری جلسات با نمایندگان محترم مجلس از جمله : آقایان دکتر خضری ، مهندس قاضی پور و حاج آقا آزادی خواه که همۀ این عزیزان با اشاره به اینکه هیچ کسی فراتر و مصون از قانون نیست و همگی باید به قوانین مجلس شورای اسلامی تمکین نمایند ، قول دادند که در صورت عدم رعایت و پذیرش قانون از طرف شرکت مخابرات وزیر ارتباطات را مورد سوال قرار داده و استیضاح خواهند کرد . ما بر این موضع تاکید نمودیم با توجه به اینکه مصوبات مجلس شورای اسلامی از فیلتر منصوبان مقام معظم رهبری ( شورای نگهبان ) خواهند گذشت درصورتی که از آن تبعیت و تمکین نشود علنا و عملا در تقابل و ضدیت با رهبری و اصل نظام قرار خواهند گرفت .

۳ . تحویل نامه هایی به هیأت رئیسه محترم مجلس و کمیسیون محترم اصل نود و دریافت شماره نامه هایی برای پیگیری و نیز تحویل نامه به رئیس مجلس و ارسال نامه ایی از طرف ایشان به دکتر براری معاون محترم حقوقی امور مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای بررسی و اقدام .

۴ . مراجعه در دو نوبت به دیوان عدالت اداری برای پیگیری پرونده موجود در دیوان .

۵ . مراجعه به مدیریت صنعتی و برگزاری جلسه ایی صمیمانه با جناب آقای حسین پور طراح طرح طبقه بندی مربوط به کارگزاران مخابرات روستایی و قول ایشان برای به سرانجام رساندن هرچه زودتر موضوع و تثبیت و اعمال گروه و قرار دادن گارگزاران در رده کارگر فنی و نیز اعلام آمادگی ایشان برای برگزاری جلساتی با شرکت مخابرات و ارسال طرح به وزارات کار و ابلاغ آن به شرکت مخابرات برای اجرا .

۶ . برگزاری جلسه ایی با مهندس هاشمی نژاد در وزارت کار پیرامون طرح طبقه بندی مشاغل که ایشان نیز خواستار پایان یافتن موضوع شدند و مصر بر این امر بودند که طرح طبقه بندی هرچه زودتر به پایان و به مرحله اجرا برسد . در اینجا لازم است که پیرامون نحوه محاسبه گروه به عرض رسانده شود که طراح طبقه بندی به شرح وظایف موجود امتیاز خواهد داد و از مجموع امتیازات ، گروه مشخص میشود و گروهی که مشخص خواهد شد گروه پایه خواهد بود و سپس سابقه و تحصیلات در گروه تطبیق داده خواهد شد .

۷ . مراجعه به شرکت مخابرات ایران و برگزاری جلسه ایی با رئیس دفتر و مشاور مدیر عامل شرکت مخابرات جناب آقای مهندس شیوا که در این نشست مسایل و مشکلات پیش رو بحث و بررسی شدند و پیرامون همین موضوع اقداماتی برای برگزاری جلسات با آقای باطنی و آقای دکتر سرائیان در روزهای آتی انجام شد و نیز اینکه نامه ایی جامع با پیوستها به مدیر عامل شرکت مخابرات تنظیم و تقدیم ایشان شد و تاکید شد در صورتی که شرکت مخابرات از اجرای قانون سر باز بزند با تجمعی عظیم روبرو خواهد شد .

موارد فوق مجموعه اقدامات سخت و فشردۀ صورت گرفته گروه فعالان ۱۹ آبان بود که به سمع و نظر دوستان و همکاران عزیز رسید و ارزیابی ما از این اقدامات مثبت بوده هر چند که ما کار را تمام شده تلقی نخواهیم کرد و لازم میدانیم که تلاشها و پیگیریهایمان را مستمر و مدام نماییم تا بتوانیم خواسته و مطالبات قانونی خودمان را به نحو احسن دریافت نماییم .

در پایان جا دارد که از زحمات و تلاشهای همه همکاران عزیز که در این عرصه سخت پیگیر بوده و حضور داشته اند صمیمانه تشکر نماییم و نیز از تمامی نمایندگان محترم مجلس ، عزیزان وزارت کار ، مدیریت صنعتی ، دیوان عدالت اداری ، وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات که با صبر و حوصله تمام ما را تحویل گرفته و به خواسته های قانونی ما گوش فرا داده و قدمی برای به سرانجام رساندن موضوع برداشته اند صمیمانه سپاسگزاریم .


نامه ها و اقدامات ضورت گرفته


http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/340/1017913/13950913.1.jpghttp://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/340/1017913/13950913.2.jpg


http://file.mihanblog.com//public/user_data/user_files/340/1017913/13950913.3.jpgجامعه کارگزاران مخابرات روستایی


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.