نقد و بررسی لایه‌های پنهان فیلم‌های هالیوودی در مشهد | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگنقد و بررسی لایه‌های پنهان فیلم‌های هالیوودی در مشهد

رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی با بیان اینکه آمریکا با ساخت فیلم‌های هالیوودی خواستار تسلط پیدا کردن برجهان است، از نقد و بررسی لایه‌های پنهان این فیلم‌ها در برنامه‌های‌ آتی بسیج رسانه خبر داد.

به گزارش بسیج رسانه خراسان رضوی، سرهنگ جواد علما دوشنبه شب در مراسم اختتامیه اکران فیلم هنگامه در سالن سینما شهید اصغر زاده با اشاره به اینکه پیگیری مباحث سینما توسط بسیج رسانه برای برخی از مردم جای سئوال دارد اظهار داشت: در تقسیم‌بندی جدید رسانه کلاسیک، رسانه شامل مکتوب، فضای مجازی و صداوسیما بوده، با این وجود در غرب، رسانه به ۳۰ بخش تقسیم‌شده که در این میان فیلم و سینما از موثرترین رسانه‌ها معرفی‌شده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکا برای سیطره افکار خود در جهان از ابزار فیلم و سینما بهره می‌برد بیان کرد: این کشور سالانه بیش از هفت هزار ساعت فیلم سینمایی تولید می‌کند.

رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی گروه تکفیری داعش را رسانه‌ای‌ترین گروه تکفیری جهان دانست و اضافه کرد: داعش سالانه ۳٫۵ میلیارد دلار از ۸٫۵ میلیارد دلار بودجه خود را به رسانه اختصاص می‌دهد و به این ترتیب همه قتل عام‌های خود را از طریق رسانه نشان می‌دهد تا اهدافش را به افکار عمومی قالب کند.

علما افزود: تیراژ روزنامه‌های داعش از روزنامه‌های جمهوری اسلامی ایران بیشتر بوده و این در حالی است که رسانه‌های داعش برخلاف رسانه‌های ایران که تنها به چهار زبان زنده دنیا فعال هستند به ۱۸ زبان تألیف می‌شوند.

وی با اشاره به تأثیر جدی نشان دادن قتل عام‌های داعش در رسانه‌های این گروه تکفیری یادآور شد: این امر سبب شده تا ۳۰ کشور جهان به گروه تکفیری داعش ملحق شوند.

رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی با تاکید بر تأثیر جدی رسانه در افکار جامعه به عنوان هدف مهم بسیج رسانه در اکران، نقد و بررسی فیلم‌های مناسب ادامه داد: اکران فیلم سینمایی «هنگامه» نخستین حرکت بسیج رسانه محسوب می‌شود و قرار است در جلسات آینده پس از ماه رمضان علاوه بر اکران برخی از فیلم‌های آمریکا، نقد و بررسی لایه‌های پنهان این آثار در سینما شهید اصغر زاده مشهد در دستور کار قرار گیرد،‌ چراکه آمریکا با ساخت این فیلم‌ها برای تسلط پیدا کردن افکار خود در جهان تلاش می‌کند.

در این مراسم از خانواده۹شهید مدافع حرم تقدیر شد.

انتهای پیام/


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.