نخستین همایش بانوان بسیج رسانه ی خراسان رضوی برگزار شد | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگ



نخستین همایش بانوان بسیج رسانه ی خراسان رضوی برگزار شد

نخستین همایش بانوان فعال بسیج رسانه خراسان رضوی امروز در سالن فرهنگی کارگران مشهد برگزار شد.
به گزارش بسیج رسانه  خراسان رضوی، سرهنگ علما  در خصوص اهداف برگزاری گردهمایی رسانه ی بانوان فرهیخته استان گفت:بانوان فعال رسانه ی استان خراسان رضوی جز متعهدترین و با اخلاق ترین بانوان رسانه ی کشور هستند، که با عشق و علاقه و با سلاح قلم در نبرد فرهنگی ثابت کردند که قادرند اثر گذار باشند.
علما افزود: بسیج رسانه بانوان آماده است تا با ایجاد انسجام خواهران فعال رسانه ی را بهتر در کنار هم قرار دهد تا درسایه این اتحاد جبهه فرهنگی اهالی رسانه این خطه فرهنگی خوش تر از گذشته به درخشد.
 علماخاطر نشان کرد : بسیج رسانه خراسان رضوی در بخش برادران و خواهران طی دو سال گذشته توانسته نیروهای متعهد به انقلاب و نظام را کنار هم جمع کند و در قالب انسجام جمعی حرکت های رسانه ی را در ایام انتخابات رقم بزند.
علما با اشاره به توسعه شبکه های اجتماعی و حضور مردم در فضای مجازی تصریح کرد: باید فعالان رسانه ی استان با تلاش هوشمندانه اخبار صحیح و مبتکران فرهنگی، هنری، اجتماعی ،اقتصادی و سیاسی را در معرض دید مخاطبان قرار دهند تا خوراک رسانه ی مفید وسالم جامعه تامین شود و اخبار غلط افکار عمومی جامعه را متشنج نکند.
گفتنی است: همایش بانوان بسیج رسانه استان با حضور برخی از بانوان نخبه و مدیر استان برگزار، و در این مراسم برنامه های فرهنگی متنوع با مشارکت برخی هنرمندان مشهدی صورت گرفت.
انتهای پیام/









Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.