مهمترین مانع در صنعت و تولید قوانین خود تحریمی است | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگمهمترین مانع در صنعت و تولید قوانین خود تحریمی است

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی از خط تولید دارویی سامی ساز بازدید کرد.

به گزارش بسیج رسانه خراسان رضوی، مسئول بسیج رسانه در دیدار از این واحد تولیدی گفت: رسانه ها با توجه به نقش بسیار مهمی که در آگاهی بخشی افکار عمومی دارند می توانند نسبت به تبیین مفهوم اقتصاد مقاومتی  راهکارهای علمی و عملی آن در سه بخش تولید توزیع و هدف روشنگری کنند.
علما ضمن اعلام آمادگی این سازمان در برگزاری تور های رسانه ای افزود: این برگزاری نشست های تخصصی و آسیب شناسی با حضور صاحبان صنعت و اقتصاد دانان با هدف برون رفت از شرایط کنونی صنعت در استان رادر دستور کار دارد.
دکتر حسن انصاری محسنی مدیرعامل کارخانه تولیدات دارویی سامی ساز گفت:این مجموعه تولیدی از سال ۱۳۷۹فعالیت خود را با ۲۰نفر پرسنل آغاز و با تلاشهای صورت گرفته در حال حاضر نزدیک به ۲۰۰نفر مشغول به کار هستند.
وی افزود: در این مجموعه تولیدی بیش از ۵۰قلم دارو تولید شده که بخشی از آن در بازارهای داخلی و بخشی نیز صادر میشود.
انصاری از قوانین دست و پاگیر د رصنعت به قوانین خود تحریمی تعبیر کرد و افزود: به عنوان مثال اگر این موانع در واحد تولیدی برطرف شود در مدت زمان کوتاهی مینوانیم با گسترش واحد تولیدی اشتغال به کار را به ۵۰۰نفر افزایش و سالیانه ۳۰ میلیون دلار صادرات داشته باشیم.
وی افزود: بخش تحقیقت این واحد تولیدی فعال بوده و در حال ساخت و آزمایش داروهای جدید ضد سرطان و دیابت می باشد.
انتهای پیام/

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.