مدیر فرهنگ‌سرای انتظار: «کمپین من هم مدافع حرمم» حرکتی اجتماعی در جهت ترویج فرهنگ مقاومت است | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگمدیر فرهنگ‌سرای انتظار: «کمپین من هم مدافع حرمم» حرکتی اجتماعی در جهت ترویج فرهنگ مقاومت است

مدیر فرهنگ‌سرای انتظار مشهد مقدس گفت: «کمپین من هم مدافع حرمم» حرکتی اجتماعی در جهت ترویج فرهنگ مقاومت و دفاع از ارزشهای اسلام ناب محمدی است. 
سید سجاد جلینی در گفتگو با خبرنگار  بسیج رسانه خراسان رضوی با اشاره به اینکه مردم قدر این فداکاری‌ جوانان انقلابی را دانسته و به‌منزله حمایت معنوی از آنان حرکت‌های تأثیرگذاری انجام می‌دهند، اظهار کرد: کمپین من هم مدافع حرمم حرکتی اعتقادی و مردمی در جهت حمایت از مدافعین حرم ائمه اطهار(ع) راه‌اندازی شده است. 
وی راه اندازی این کمپین را یکی از راه های حمایت از مدافعین حرم دانست و افزود: حرکت‌های این‌چنینی در جهت حمایت معنوی از مدافعین، باید افزایش یابد. 
مدیر فرهنگ‌سرای انتظار شهرداری مشهد مقدس بابیان اینکه کمپین من هم مدافع حرمم حرکتی اجتماعی در جهت ترویج فرهنگ مقاومت و دفاع از ارزشهای اسلام ناب محمدی است، خاطرنشان کرد: مساجد، کانون‌های فرهنگی هنری جوانان و اقشار مختلف مردم می‌توانند در این کمپین حضور یابند و از اصول باورهای دفاع و ترویج فرهنگ آن، حمایت کنند. 
انتهای پیام/

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.