رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی:لزوم هم افزایی رسانه ها برای استقبال از مشهد ۲۰۱۷/صبح مشهد از رسانه های اثربخش و موفق استان است | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگرئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی:لزوم هم افزایی رسانه ها برای استقبال از مشهد ۲۰۱۷/صبح مشهد از رسانه های اثربخش و موفق استان است

مسئول سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی گفت: پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال ۲۰۱۷ فرصتی ارزشمند برای مشهد است وباید تمام رسانه ها با هم افزایی نسبت به ایجاد یک موج رسانه ای  برای معرفی ظرفیت های استان  اقدام کنند.
به گزارش بسیج رسانه خراسان رضوی،عباس محمدیان در بازدید از نمایشگاه مطبوعات تهران ضمن حضور در غرفه صبح مشهد اظهارکرد: پایگاه خبری صبح مشهد یکی از رسانه های موثر، فعال و موفق استان است که با تکیه بر توان تخصصی تیم خبری خود و رعایت اصل شفافیت و صداقت توانسته است جایگاه خوبی را در بین رسانه های استان کسب کند.
مسئول  سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی عنوان کرد: نمایشگاه مطبوعات تهران فضایی برای برقراری ارتباط و گفتمان سازی رسانه ای است.
وی در خصوص حضور رسانه های استان در این نمایشگاه گفت: هشت رسانه از خراسان رضوی در این نمایشگاه شرکت کرده اند که در مقایسه با حجم بالای رسانه هایی که در استان داریم حضور کم رنگ را شاهد بودیم.
محمدیان در خصوص نقش رسانه ها در رویداد ۲۰۱۷ گفت: پایتخت فرهنگی جهان اسلام فرصتی ارزشمند برای مشهد است و باید همه رسانه ها با هم افزایی نسبت به ایجاد یک موج رسانه ای برای معرفی ظرفیت های استان به ویژه شهر مشهد اقدام کنند.
وی مشهد ۲۰۱۷ را فرصتی برای معرفی فرهنگ و هویت این خطه به جهانیان دانسته و افزود: سیره زندگی امام هشتم شیعیان مملو از آموزه هایی است که می تواند وحدت و یکپارچگی را برای جهان اسلام به ارمغان بیاورد.
مسئول سازمان بسیج رسانه استان تصریح کرد: در سال ۲۰۱۷ باید تلاش کرد تا برای خنثی کردن فضای اسلام هراسی و شیعه هراسی که توسط دشمنان ایران و اسلام بوجود آمده، با بهره گیری از سیره اهل بیت به ویژه عالم آل محمد، رافت علوی را به جهانیان بشناسانیم.
وی درخصوص برنامه های خود در بسیج رسانه استان گفت: سه نشریه قدیمی مشهد مخاطبین خاص خود را دارند و باید با ایجاد رسانه های مکتوب جدید و افزایش کمی مطبوعاتی شهری دامنه اثرگذاری را در میان جامعه افزایش داد.
محمدیان افزود: ایجاد هم افزایی میان رسانه های استان، تقویت روحیه جهادی  و برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقای کیفی سطح رسانه های استان از جمله برنامه هایی است که به خوبی در گذشته دنبال شده و ان شالله با قوت و تمرکز بیشتر ادامه خواهد یافت.
انتهای پیام/

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.