اعطاء کارت اعتباری به فعالان بسیج رسانه‌/آموزش خبرنگاری جنگ و حوادث برگزار خواهد شد | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگاعطاء کارت اعتباری به فعالان بسیج رسانه‌/آموزش خبرنگاری جنگ و حوادث برگزار خواهد شد

رئیس بسیج رسانه خراسان‌رضوی گفت: فراخوان و پوستر جشنواره رسانه‌ای ابوذر را در عرصه خبر، مصاحبه، گزارش، عکس و تولیدات چند رسانه‌ای با موضوعات اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر، نماز و فرهنگ میزبانی از زائر منتشر خواهیم کرد.

به گزارش بسیج رسانه خراسان‌رضوی، جواد علما ظهر امروز در نشستی خبری که در محل دفتر خبرگزاری تسنیم خراسان‌رضوی برگزار شد،‌ اظهار داشت: با تفاهمی که با بانک ملی انجام شده، مقرر شد تعداد ۲۵۰ کارت اعتباری ۵ و ۱۰ میلیون تومانی، با اقساط ۳۶ ماهه و سود ۱۸ درصد، در اختیار فعالان رسانه استان خراسان‌رضوی قرار بدهیم و اگر استقبال بیشتر هم شود، ظرفیت به ۵۰۰ عدد افزایش پیدا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه تا پایان امسال در فضای آموزشی ۴ برنامه جدی خواهیم داشت، گفت: آموزش خبرنگاری حوادث، آموزش خبرنگاری جنگ، آموزش قوانین مطبوعات با همکاری اداره‌کل دادگستری و دانشکده حقوق و دوره ویژه مدیران و مسئولان رسانه‌ای استان خراسان‌رضوی و آموزش خبرنگاری تخصصی، مقدماتی و آموزش سواد رسانه‌ای برای سه شهرستان تربت‌حیدریه، نیشابور و کاشمر را در نظر گرفتیم.

علما در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه در شهر مشهد، ازعدم وجود خبرنگار تخصصی رنج می‌بریم، بیان کرد: اگر روزی نیاز باشد که خبرنگارها به مناطق جنگی و بحرانی اعزام شوند باید دوره‌های تخصصی بحران، حوادث و جنگ را گذرانده باشند.

رئیس بسیج رسانه خراسان‌رضوی عنوان کرد: در آینده‌ای نزدیک فراخوان و پوستر جشنواره رسانه‌ای ابوذر را در عرصه خبر، مصاحبه، گزارش، عکس و تولیدات چند رسانه‌ای با موضوعات اقتصاد مقاومتی، امر به معروف و نهی از منکر، نماز و فرهنگ میزبانی از زائر منتشر خواهیم کرد.

وی افزود: جشنواره در دو بخش فعالان رسانه و خبرنگاران که مربوط به تولیدات دو سال گذشته و بخشی دیگر مربوط به مسئولان روابط عمومی دستگاه‌ها با همین موضوعات است، که به صورت مجزا داوری خواهند شد، تلاش می‌کنیم کیفیت سطح برگزاری، هدایا و داوری‌ها در شأن استان باشد.

علما گفت: در ارتباط با برگزاری تورهای تفریحی علمی در ۶ ماه باقی مانده سال، رایزنی با بخش خصوصی با شرایط کاملاً ویژه، مخصوص فعالان حوزه رسانه انجام شده است.

رئیس بسیج رسانه خراسان رضوی بیان کرد: برای فعالان رسانه استان، با اداره ورزش و جوانان ۴ جلسه به منظور برگزاری المپیاد فرهنگی ورزشی، با شعار حمایت از تولیدات بومی و محلی برگزار کردیم. رشته‌های ورزشی شامل پینت‌بال، فوتسال، دارت، تیراندازی و تنیس روی میز هستند که رسانه‌ها می‌توانند به صورت تیمی و انفرادی در این مسابقات شرکت کنند.

علما با بیان اینکه منتظر ورود و ثبت‌نام عزیزان رسانه هستیم، گفت: پیش‌بینی ما این است که در دهه فجر اختتامیه این مسابقات را با حضور مسئولان و با اهدای مدال‌‌های ورزشی و هدایا که تولیدات بومی محلی استان هستند، برگزار کنیم.

منبع:تسنیم

انتهای پیام/


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.