اردوهای جهادی عامل تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع محرومیت هستند | آبتین دانلود|دانلود فیلم|دانلود آهنگاردوهای جهادی عامل تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع محرومیت هستند

اردوهای جهادی با تاسی به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل فعالیتی ارزشمند را آغاز کرده اند که به تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع محرومیت کمک می کند.

علی نصیریان بخشدار مرزداران سرخس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اردوهای جهادی با تاسی به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل فعالیتی ارزشمند را آغاز کرده اند که  به تحقق اقتصاد مقاومتی و رفع محرومیت کمک می کند.

بخشدار مرزداران بیان داشت: گروه های جهادی در بخش مرزداران سرخس در عرصه فرهنگی، عمرانی، اجتماعی فعالیت داشتند که برای تامین مصالح اردوهای جهادی از سوی بخشداری و دهیاری ها نزدیک به ۲۰ میلیون تومان اعتبار داده شده است.

نصیریان بیان داشت: با توجه به وضع محرومیت در بخش مرزداران سرخس نیازمند ارزیابی مطالعاتی است که با توجه به نیاز هر روستا در بخش عمرانی و فرهنگی انجام شود.

وی ادامه داد: بیش از ۱۰۰ گروه جهادی و بیش از ۲۰۰  دانشجویی جهادی در ۱۰ روستای منطقه محروم بخش مرکزی و بخش مزداوند شهرستان سرخس از جمله جهانگیر،درخت بید، بزنگان، معدن، قره قیطان، زالوغال، دولت آباد، آصف آباد، شیر تپه، قلعه قصاب و یکه بید در عرصه های فرهنگی، آموزشی، عمرانی، بهداشت، بهسازی و اقتصاد مقاومتی  به مدت ده روز خدمت رسانی کردند.

بخش مرزداران یکی از بخش‌های شهرستان سرخس در استان خراسان رضوی ایران بوده و جمعیت این بخش در سال ۱۳۹۰ به ۱۵٬۱۶۰ نفر رسیده‌است.


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.